• Akademia z okazji Świąt Wielkanocnych

• 14.04.2022 07:29
        • Dnia 13 kwietnia uczniowie z klas 2c oraz 2e przygotowali montaż słowno-muzyczny z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy.
          Przedstawienie pt. "Są takie święta raz w roku, co budzą życie" nawiązywało do polskich tradycji wielkanocnych. Wraz z Panią Dyrektor całej społeczności szkolnej
          „składamy życzenia gorące.
          Zdrowia, pomyślności, no i miłych gości.
          Wspaniałej pogody, dyngusowej wody.”
        • IV Niebieski Bieg

• 14.04.2022 07:13
        • Nadal masz szansę na medal!
          Wyślij swoją aktywność do 15 kwietnia na: niebieskibieg@spchotomow.edu.pl (w temacie wiadomości należy wpisać klasę i numer szkoły), a zdobędziesz pamiątkowy medal!

• Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

• 12.04.2022 20:38
        • 13 kwietnia Dniem Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.
          Uchwałą Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 14 listopada 2007 roku dzień 13 kwietnia ustanowiony został Dniem Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.
          Światowy Dzień Pamięci Ofiar Katynia jest obchodzony w rocznicę opublikowania przez Niemców w 1943 r. informacji o odkryciu w Rosji masowych grobów oficerów Wojska Polskiego.

Zbrodnia Katyńska.pdf

• Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Autyzm. Nie oceniam – pomagam”

• 11.04.2022 23:02
        • Konkurs plastyczny „Autyzm. Nie oceniam – pomagam” został rozstrzygnięty.

Laureatami zostali Antonina Leżuch z klasy 5c i Michał Ostrowski z klasy 3c.

Prace wszystkich uczestników można podziwiać na tablicy przy wejściu do sali gimnastycznej.

Gratulując talentu i zaangażowania, serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.

Nagrody rzeczowe i dyplomy zostaną wręczone w pierwszej połowie maja 2022.

Radzie Rodziców dziękujemy za wsparcie.

• Lekcja teatralna w kl. 2d i 3a

• 07.04.2022 21:36
        • Uczniowe klasy 2d i 3a poznali historię powstania teatru Kamishibai, uczestniczyli również w przestawieniu „Brzydkie kaczątko”.