• Mistrzowie powiatu w koszykówce

• 19.05.2022 14:20
        • Nasi wspaniali koszykarze z klas 6 i 7: Olaf Knap, Franciszek Chyliński, Aleksander Janikowski, Franciszek Deras oraz Mikołaj Osica reprezentowali Szkołę w zawodach powiatowych 12 maja i międzypowiatowych 16 maja. Zarówno na jednych jak i na drugich zawodach nasi uczniowie nie mieli sobie równych i jako zwycięzcy będą uczestniczyć w zawodach wojewódzkich!
          Brawo! Brawo! Brawo!
          ⛹🏻🏆🥇🏀

• Wycieczka do Treblinki

• 09.05.2022 21:44
        • Dnia 6 maja 2022 roku uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce szkolnej, której celem było odwiedzenie Państwowego Muzeum w Treblince. Treblinka to niemiecki nazistowski obóz zagłady i obóz pracy. Od początku funkcjonowania obozu kierowano tu przede wszystkim Polaków, mieszkańców powiatu sokołowskiego, później mieszkańców pozostałych powiatów dystryktu warszawskiego.
        • Konstytucja 3 Maja - dekoracje szkolne

• 12.05.2022 22:02
        •  5 maja w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy Rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Na korytarzach wystawione były dekoracje upamiętniające to ważne, historyczne wydarzenie. Świąteczny wystrój sprawił, że wszystkim udzielił się patriotyczny nastrój.
          Zapraszamy do obejrzenia naszych prac.