• Dzień Talentów

• 06.06.2022 19:25
        • Dnia 31.05 odbył się w naszej szkole Dzień Talentów. Uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje pasje i umiejętności. Podziwialiśmy m.in. taniec, śpiew, recytację, grę na instrumentach, prace plastyczne.

• Dzień Dziecka - Dzień Sportu

• 03.06.2022 19:42
        • Zgodnie z tradycją naszej szkoły Dzień Dziecka upłynął pod znakiem sportu. Uczniowie klas 4-8 mieli szansę bawić się i rywalizować w grach sportowych. Bardzo się cieszymy, że w naszych uczniach drzemie sportowa dusza i niezależnie od wieku z chęcią i olbrzymim zaangażowaniem podeszli do dzisiejszych rozgrywek.
        • Sesja Dziecięcej Rady Gminy

• 03.06.2022 19:15
        • Uczniowie szkół naszej gminy wzięli udział w obradach Dziecięcej Rady Gminy. Obrady zostały zorganizowane na wzór dorosłej rady. Pracownicy urzędu przygotowali porządek obrad. Podejmowano uchwały, nad którymi młodzieżowi radni dyskutowali, a potem przegłosowali. Na koniec uczestnicy wzięli udział w dyskusji nad potrzebami młodzieży naszej gminy.
        • Warsztaty chemiczne w klasie 1d

• 02.06.2022 19:28
        • Dzień Dziecka w klasie 1d obfitował w same atrakcje. Już z samego rana, dzięki uprzejmości pani Adriany Lubieckiej, uczniowie wzięli udział w warsztatach chemicznych i własnoręcznie wykonali przepiękne lampy lawy. Dalsza część dnia pełna była smakołyków i beztroskich zabaw.