• Święto Szkoły połączone z Dniem Ziemi

• 22.04.2022 21:12
        • Tegoroczny Dzień Ziemi był połączony ze Świętem Szkoły i jej Patrona Stefana Krasińskiego.
          Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali plakaty promujące ekologię, sadzili wiosenne kwiaty, brali udział w konkursie ekologicznym. Na sali gimnastycznej odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Ziemi, której treści uczulały uczniów na potrzeby przyrody i Ziemi.
        • Rozstrzygnięcie konkursu na ekologiczną zabawkę

• 22.04.2022 20:27
        • Do Organizatorek wpłynęło 49 prac, każda wyjątkowa, każda niepowtarzalna. Jury w składzie Sylwia Bobrowska- Wąsowska, Elżbieta Indulska i Joanna Przywóska wyłoniło laureatów, choć nie było to łatwe.
          1 miejsce Krzysztof Szkutnik klasa 2c
          2 miejsce ex aequo Maja Sulima klasa 2c i Julia Godlewska klasa 0a
          3 miejsce ex aequo Bartek Kwiatkowski klasa 2c i Igor Krawczyk klasa 2a.

• 22.04.2022 19:10
        • W tym roku hasło przewodnie obchodów Dnia Ziemi brzmi ,,Zainwestuj w Naszą Planetę''.
          Z tej okazji uczniowie klas 5c i 8d zainwestowali w cebulki i sadzonki wiosennych kwiatów: żonkili i szafirków, które posadzili wokół szkoły. Nasi Uczniowie dzielnie i chętnie pracowali, aby było pięknie.
        •  XXXVII Międzynarodowy Salon Edukacyjny PERSPEKTYWY 2022
        • XXXVII Międzynarodowy Salon Edukacyjny PERSPEKTYWY 2022

• 22.04.2022 20:30
        • W dniu 22 kwietnia uczniowie klas ósmych uczestniczyli w XXXVII Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym PERSPEKTYWY 2022 w centrum wystawienniczym EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.
          Uczniowie uzyskali kompleksową informację o możliwościach kształcenia w różnych typach szkół, mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną oraz rozmowy z uczniami i nauczycielami danej szkoły.