• Uroczysta akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

• 09.05.2022 18:13
        • Święto Konstytucji 3 Maja w naszej szkole.
          W dniu 5 maja odbyły się w naszej szkole uroczyste obchody uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Było patriotycznie, ale i edukacyjnie. Wspólnie odśpiewaliśmy hymn oraz obejrzeliśmy część artystyczną, przygotowaną przez uczniów klas 8d, 7e i 4a.

• NIEBIESKI BIEG 2022

• 01.05.2022 16:41
        • Bardzo dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w to przedsięwzięcie, bez Was nie byłoby takiego efektu.
          Panu Wójtowi Gminy Jabłonna Jarosławowi Chodorskiemu dziękujemy za objęcie honorowym patronatem IV NIEBIESKIEGO BIEGU.
          Dyrekcji dziękujemy za organizację i zaufanie w realizacji projektu.
          OSiR Jabłonna dziękujemy za ufundowanie medali wszystkim uczestnikom i wydrukowanie pięknych dyplomów.

• Wycieczka klas 8 do Szwecji

• 01.05.2022 16:24
        • W poniedziałek ruszyła wycieczka do Szwecji. Uczniowie klas 8 naszej szkoły po 9 godzinnym rejsie zwiedzali miasto Karlskrona ze sławnym Muzeum Morskim oraz Kalmar wraz z przepiękną katedrą i zamkiem Lalkarskim. Największa przygodą był przejazd 6 kilometrowym mostem na wyspę Olandia.
        • Wycieczka do Hulakula klasy 5a i 5c

• 27.04.2022 23:52
        • 25 kwietnia uczniowie klas 5a oraz 5c wraz z wychowawcami, wybrali się na wycieczkę do Hulakula w Warszawie na zajęcia "WF w kręgielni". Pod okiem instruktora brali udział w turnieju między klasami, połączonego ze szkółką bowlingową.
        •  Konkurs ekologiczno-przyrodniczy
        • Konkurs ekologiczno-przyrodniczy

• 27.04.2022 19:13
        • Z okazji Święta Ziemi w naszej szkole odbył się też konkurs ekologiczno-przyrodniczy.
          Wzięło w nim udział 12 duetów, przedstawicieli klas 6-8. Konkurs był przeprowadzony z wykorzystaniem programu Kahoot.