• Bezpieczeństwo nad wodą

• 14.06.2022 22:48
        • Zaprzyjaźniona z naszą szkołą Pani Policjantka nie mogła osobiście przyjechać i przeprowadzić dla uczniów pogadanki na temat  „Bezpieczeństwa nad wodą”. Przygotowała dla dzieci i młodzieży edukacyjne materiały filmowe dotyczący stosowania zasad bezpiecznego wypoczynku nad wodą m.in. zasad kąpieli na strzeżonym kąpielisku, sprawdzenia dna zbiornika przed skokiem do wody, zakładania kamizelek przy wypożyczaniu sprzętu pływającego oraz zagubienia się malucha na plaży.

• Dzień Dziecka z Policją

• 14.06.2022 15:35
        • Dziękujemy #CspLegionowo za zaproszenie na dzień otwarty z okazji Dnia Dziecka! Dzieciaki z 1d, 2d, 3b i 3c były zachwycone zarówno pokazami tresury psów służbowych, sprawności użytkowej koni służbowych jak i musztry paradnej i walki wręcz. Z uwagą oglądały demonstrację sprawności bojowej z elementami ratownictwa drogowego oraz strażacki tor przeszkód.
        • IV Niebieski Bieg

• 07.06.2022 14:03
        • Klasy 0a i 1e za wyjątkowe zaangażowanie w akcji "Światowy Dzień Świadomości i Akceptacji Osób ze Spektrum Autyzmu" zostały wyróżnione upominkami od Gminy Jabłonna.
          Każdy uczestnik otrzymał medal oraz pamiątkowy dyplom.
        • Dzień Dziecka w Wake Family Trzciany

• 05.06.2022 14:12
        • W piątkowe popołudnie klasa 5c obchodziła klasowy Dzień Dziecka w Wake Family Trzciany. W otoczeniu przyrody spędziliśmy miło czas na zabawach integracyjnych.