• Msza święta w dniu zakończenia roku szkolnego

• 23.06.2022 13:07
        • Proboszcz parafii p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Chotomowie zaprasza dzieci i młodzież, rodziców oraz kadrę dydaktyczną na Msze Święte w dniu zakończenia roku szkolnego o godz. 8:00 i 18:00. Będziemy dziękowali za trud tegorocznej pracy i prosili o Bożą opiekę podczas wakacji. Pół godziny przed każdą Mszą św. istnieje możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty.

• Wycieczka klas 8b i 8c do Kazimierza Dolnego

• 23.06.2022 16:42
        • 03.06. 2022 r. klasy 8B i 8C wraz z wychowawczyniami wybrały się na ostatnią w szkole podstawowej wycieczkę do Kazimierza Dolnego. Uczniowie w promieniach słonecznych odbyli rejs po rzece Wiśle.
        • Karta rowerowa

• 20.06.2022 18:12
        • W szkole została przeprowadzona karta rowerowa pod kierunkiem A. Cegiełka, B. Brzostek, W.Kukli. Test teoretyczny i praktyczny przebiegł bez żadnych zakłóceń. Dzieci były bardzo dobrze przygotowane , ale jednak stres ich nie opuszczał. Wszyscy zaliczyli i zdali testy na kartę rowerową. Wszystkim GRATULUJEMY i życzymy bezpiecznej jazdy na rowerach.