Kolejny raz Wolontariusze z Naszej szkoły spisali się na medal! Pragniemy wyrazić naszą głęboką wdzięczność oraz okazaną życzliwość za udział Naszej Społeczności Szkolnej w corocznej wielkanocnej zbiórce na rzecz Seniorów i potrzebujących Rodzin z naszej gminy. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazane serce i podarowane artykuły spożywcze i środki czystości. Kierujemy szczególne słowa uznania i wdzięczności za postawę bezinteresownej pomocy i zaangażowanie. Dzięki Waszemu wsparciu udało się nam zebrać wiele artykułów spożywczych i środków czystości. Produkty zostały przekazane Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Jabłonnie do przygotowania paczek przed świętami wielkanocnymi dla osób potrzebujących. Dziękujemy za okazane dobro i pomoc.
Podziękowanie od Szkolnego Klubu Wolontariatu za wielkanocną zbiórkę na rzecz Seniorów i potrzebujących Rodzin z gminy Jabłonna
Drużynowy Turniej Szachowy
- 11 kwietnia w naszej szkole odbył się Drużynowy Turniej Szachowy, w którym udział wzięło aż 9 drużyn! Na podium stanęli:
1. miejsce – klasa 8d
2. miejsce – klasa 8a
3. miejsce – klasa 7c
Na szczególne wyróżnienie zasługuje drużyna reprezentująca kółko szachowe dla początkujących z klas 1–3, która imponująco zdobyła aż 10 indywidualnych zwycięstw, rywalizując ze starszymi i bardziej doświadczonymi graczami.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom – za świetną zabawę, wspaniałą grę i prawdziwego ducha rywalizacji!
13 kwietnia - Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej
- Corocznie, 13 kwietnia, w Dniu Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej, uczniowie naszej szkoły okazują zaangażowanie i głęboki patriotyzm, upamiętniając to niezwykle ważne wydarzenie w historii Polski. W ramach obchodów powstały poruszające prace, będące wyrazem hołdu dla ofiar tej tragedii.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie, kreatywność oraz serce włożone w przygotowanie tych wyjątkowych dzieł. Wasza postawa jest dowodem na to, że pamięć o przeszłości pozostaje żywa w młodym pokoleniu.
Zapraszamy do obejrzenia najlepszych prac w naszej galerii.
Trzydniowa wycieczka klas 2c i 3d
- Trzydniowa wycieczka dla klas 2c I 3d dobiegła końca. To była niezapomniana wyprawa, wielka integracja, bogaty program. A tak to wyglądało:
7 kwietnia dzieci odwiedziły Muzeum Piśmiennictwa i Drukarstwa w Grębocinie. Tam też uczyły się kaligrafii oraz tworzyły papier czerpany. W Toruniu, po zakwaterowaniu w Hotelu Halo, uczniowie spacerowali z przewodnikiem po Rynku Starego i Nowego Miasta. Tam też czekał na dzieci piekarczyk, który zaprosił na warsztaty piernikarskie. To była magia tworzenia
We wtorek 8 kwietnia uczniowie spędzili przedpołudnie w Centrum Nauki Młyn Wiedzy, a popołudnie w Planetarium na seansie o gwiazdach i planetach "Cudowna podroż". Nie zabrakło także spaceru z przewodnikiem po zaułkach Starego Miasta: Dom Kopernika, pomnik Kopernika, Krzywa Wieża, ruinach Zamku Krzyżackiego i Bulwarem Filadelfijskim. Był też czas na zakup pamiątek i pierników.
9 kwietnia uczniowie spędzili czas w Bydgoszczy. Tam zwiedzili Wyspę Młyńską i wystawę interaktywną Młyny Rothera. Był także spacer na rynek w Bydgoszczy i okolice Brdy oraz obiad w restauracji. Zmęczeni, ale szczęśliwi powróciliśmy wieczorem na Mazowsze.
Zielona Szkoła klasy 5d i 7d - ostatni dzień
- Ostatniego dnia Zielonej Szkoły klasy 5d i 7d po raz ostatni wybrały się na Rynek Staromiejski, by symbolicznie pożegnać się z Mikołajem Kopernikiem – patronem miasta i niekwestionowanym bohaterem naszej wyprawy. Jeszcze kilka zdjęć, ostatnie spojrzenie na toruńskie kamienice, trochę zakupów i wspólny spacer, który zamknął naszą wędrówkę po pięknym, historycznym Toruniu.
W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Grębocinie, gdzie czekała na nas niezwykle ciekawa wizyta w Muzeum Drukarstwa i Piśmiennictwa. Tam nasi uczniowie przenieśli się w czasie, odkrywając tajniki dawnych technik druku i pisania.
Podczas warsztatów każdy uczestnik samodzielnie wydrukował pamiątkowy certyfikat na zabytkowej prasie drukarskiej, stworzył kartkę papieru z masy papierowej oraz spróbował swoich sił w kaligrafii, pisząc gęsim piórem i prawdziwym atramentem.
To była wyjątkowa lekcja historii i kultury – pełna skupienia, cierpliwości i ciekawości świata.
Choć żal było wyjeżdżać, wracamy do domu z plecakami pełnymi pamiątek, głowami pełnymi wspomnień i sercami pełnymi radości.
Zajęcia z klockami KORBO w klasach 1a, 1b, 1c, 1d
- Uczennice i uczniowie z klas 1a, 1b, 1c i 1d uczestniczyli w tym tygodniu w lekcjach z klockami KORBO, mających na celu doskonalenie umiejętności czytania i pisania - ćwiczenie analizy i syntezy wzrokowej i słuchowej, utrwalanie znajomości kształtu oraz położenia w przestrzeni liter, konstruowanie wypowiedzi, tworzenie skojarzeń, wzbogacanie słownika. Zajęcia przygotowała i poprowadziła pani Barbara Taniewicz.
Trzeci dzień Zielonej Szkoły klas 5d i 7d
- Trzeci dzień Zielonej Szkoły pozwolił nam odkryć kolejne wyjątkowe miejsca na mapie Torunia.
Dzień rozpoczęliśmy od wizyty w słynnym Planetarium. Podczas seansu o astronomach przenieśliśmy się w głąb kosmosu, śledząc historie odkryć i ludzi, którzy patrzyli w niebo z pasją i naukową dociekliwością. Następnie zwiedziliśmy wystawę poświęconą Marsowi – Czerwonej Planecie. To była fascynująca podróż przez fakty i ciekawostki o naszym sąsiedzie z Układu Słonecznego.
Po południu przyszła pora na prawdziwą toruńską specjalność – pierniki! Udaliśmy się do Muzeum Żywego Piernika, gdzie w niezwykłej, teatralnej atmosferze poznaliśmy tajniki wypieku tych słodkich, korzennych przysmaków sprzed wieków. Zostaliśmy uczniami Mistrza Piernikarskiego, złożyliśmy uroczystą przysięgę… i od tej pory – niestety – nie możemy zdradzać zbyt wielu sekretów!
Każdy z nas własnoręcznie przygotował piernikową pamiątkę, a na zakończenie – ku naszej radości – załapaliśmy się jeszcze na krótkie warsztaty dekorowania. Chętni uczniowie otrzymali piernikowe serduszka i ozdobili je według własnych pomysłów. Powstały prawdziwe dzieła sztuki – kolorowe, radosne i bardzo osobiste.
To był dzień pełen wrażeń, smaków i kreatywności. Toruń znów pokazał nam swoje najpiękniejsze oblicze – łącząc naukę, tradycję i dobrą zabawę w wyjątkowej atmosferze.
Drugi dzień Zielonej Szkoły klas 5d i 7d był pełen emocji i niezapomnianych wrażeń!
- Dzień rozpoczęliśmy od wizyty w toruńskim Centrum Nowoczesności "Młyn Wiedzy", gdzie uczniowie mieli okazję odkrywać tajemnice nauki poprzez interaktywne wystawy. Eksperymentowaliśmy, testowaliśmy i bawiliśmy się nauką – wszystko to w niezwykle inspirującym otoczeniu.
Po południu klasy zamieniły się rolami – klasa 7d uczestniczyła w warsztatach chemicznych w Centrum Chemii w Małej Skali, a klasa 5d ruszyła na pełną przygód grę miejską, poznając historię i zakamarki Torunia w nietypowy, aktywny sposób.
Kulminacją dnia była wspólna wizyta w Forcie IV – miejscu z prawdziwie militarnym klimatem. Przeszliśmy tajemniczy tunel z pochodniami, co dostarczyło wszystkim mnóstwa emocji i nutki dreszczyku. Na zakończenie dnia rozpaliliśmy ognisko, przy którym piekliśmy kiełbaski, śmialiśmy się i dzieliliśmy wrażeniami z całego dnia.
To był intensywny, ale niezwykle satysfakcjonujący dzień pełen nauki, zabawy i integracji.
I miejsce dla uczniów z naszej szkoły w Powiatowym Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym w Legionowie
- Z ogromną dumą i radością informujemy, że nasi Reprezentanci zajęli I miejsce w Powiatowym Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym w Legionowie "Po nitce do kłębka, czyli zagadki detektywistyczne Lassego i Mai", w którym wzięło udział 16 szkół!
Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie:
Hanna Masternak z klasy 2d
Zofia Pisarkiewicz z klasy 3b
Natalia Nowicka z klasy 3e
Miłosz Nawrocki z klasy 3e.
Zielona Szkoła klas 5d i 7d w Toruniu
- Dziś klasy 5d i 7d rozpoczęły swoją Zieloną Szkołę w malowniczym Toruniu. Po sprawnym zakwaterowaniu w hotelu, uczniowie klasy 5 wyruszyli na fascynujące warsztaty do Centrum Chemii w Małej Skali, gdzie samodzielnie przeprowadzali eksperymenty i odkrywali tajniki chemicznych reakcji – zabawa była przednia, a nauka wyjątkowo angażująca!
Tymczasem klasa 7d poznała uroki Torunia, biorąc udział w grze miejskiej. Spacerując uliczkami starego miasta, uczniowie rozwiązywali zagadki i rywalizowali w grupach, ucząc się jednocześnie historii i orientacji w terenie. Emocje sięgały zenitu, a dobra zabawa szła w parze z nauką i współpracą zespołową.
Wieczorem, już wszyscy razem, wybraliśmy się na klimatyczny spacer po Rynku Staromiejskim – zachwyciła nas piękna architektura, iluminacje i niepowtarzalna atmosfera tego historycznego miejsca.
To dopiero początek naszej przygody – jutro czekają nas kolejne atrakcje, na które wszyscy już niecierpliwie czekamy!
Sukcesy naszych uczennic na Mistrzostwach Polski w Grodzisku Mazowieckim!
- Z dumą informujemy, że uczennice naszej szkoły odniosły ogromne sukcesy podczas Mistrzostw Polski w Grodzisku Mazowieckim, w których wzięło udział aż 4200 zawodników z całego kraju!
Nela Musiał z klasy 8b wraz ze swoją formacją wywalczyła 5. miejsce w Polsce.
Julia Wierzchowska z klasy 7d stanęła na podium aż dwa razy – ze swoją formacją ONE zdobyła 2. miejsce, a z formacją BDS CHEER EXTRIME sięgnęła po złoto – 1. miejsce w Polsce!
Liwia Pielach, również z klasy 7d, razem ze swoją formacją zdobyła srebrny medal – 2. miejsce. Co więcej, Liwia w duecie z Natalią (z innej szkoły), występując w duecie, wywalczyły złoto, zdobywając tym samym tytuł Mistrzyń Polski!
Maja Dobrowolska klasa 3a. Zdobyła z formacją wysokie 6 miejsce na 37 drużyn z całej Polski.
Ogromny sukces odniosła również najmłodsza z naszych reprezentantek – Marcelina Kostka z klasy 1a, która zdobyła złoty medal z Formacją BDS KIDS.
Warto zaznaczyć, że każda z dziewcząt rywalizowała w innej kategorii wiekowej i na innym poziomie zaawansowania. Łączy je jedno – pasja, ciężka praca i ogromne zaangażowanie. Trenują 4–5 razy w tygodniu, często nawet codziennie, po lekcjach. Czasem muszą zrezygnować z innych aktywności, by móc realizować swoje sportowe marzenia.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Dziewczyny są wspaniałym wzorem do naśladowania – pokazują, że determinacja i miłość do sportu mogą prowadzić na sam szczyt.
Trzymamy kciuki za kolejne osiągnięcia!
Za relacje i zdjęcia dziękujemy Pani Angelice Gruźlińskiej i Pani Katarzynie Kostce.
Sukces uczennicy klasy 1a Marceliny Kostki
- W ten weekend w Grodzisku Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Polski w Cheerleadingu Sportowym. W kategorii pom dance elite zespół BDS CHEER KIDS zajął 1 miejsce i dziewczynki, a wśród nich Marcelina Kostka z klasy 1a, są aktualnymi Mistrzyniami Polski
Brawo! Za relację i zdjęcia dziękujemy mamie naszej Mistrzyni Marceliny
Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt w kategorii dzieci
- W dniach 26 i 27 marca w Stanisławowie Pierwszym odbyły się mistrzostwa powiatu legionowskiego w piłce siatkowej w kategorii dzieci.
Światowy Dzień Świadomości Autyzmu - zajęcia w klasie 1a
Światowy Dzień Świadomości Autyzmu (ang. World Autism Awareness Day, WAAD) – święto obchodzone corocznie 2 kwietnia z inicjatywy Kataru, popartej przez Zgromadzenie Ogólne ONZ rezolucją z 18 grudnia 2007, opublikowaną 21 stycznia 2008 roku.
Obchody Dnia mają na celu podnoszenie świadomości społecznej na temat autyzmu (źródło: Wikipedia). W klasie 1a odbyły się zajęcia, podczas których uczennice i uczniowie obejrzeli film animowany, przybliżający dzieciom tematykę autyzmu jako zaburzenia rozwojowego oraz film, którego bohater opowiada o swoich doświadczeniach osoby z autyzmem. Zajęcia poprowadziła i fachowym komentarzem opatrzyła Pani Agnieszka Nasierowska. Na koniec dzieci świetnie poradziły sobie z quizem, dotyczącym autyzmu.
Mistrzostwa Powiatu Legionowskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej pod patronatem Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Legionowie
- W dniach 3 i 4 kwietnia 2025 roku nasza szkoła miała zaszczyt być gospodarzem Mistrzostw Powiatu Legionowskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, organizowanych pod patronatem Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Legionowie.
Zawody odbywały się w hali OSiR w duchu fair play, a poziom prezentowany przez reprezentacje szkół był naprawdę wysoki. Dzisiaj na parkiecie rywalizowali chłopcy – ich mecze dostarczyły wielu emocji i pokazały świetne przygotowanie drużyn. Nasza reprezentacja chłopców zdobyła 2. miejsce w klasyfikacji końcowej, zostając wicemistrzami powiatu legionowskiego!
Wielkie gratulacje dla naszych zawodników za piękne, sportowe widowisko oraz ducha walki!
JESTEŚMY WICEMISTRZAMI POWIATU!
Klasyfikacja końcowa – kategoria młodzież szkolna
Dziewczęta:
I m. SP Izabelin
II m. SP nr 8 Legionowo
III m. SP Łajski
IV m. SP Serock
V m. SP nr 1 Chotomów
VI m. SP Jabłonna
Chłopcy:
I m. SP Stanisławów Pierwszy
II m. SP nr 1 Chotomów
III m. SP Jabłonna
IV m. SP nr 2 Legionowo
V m. SP Wola Kiełpińska
VI m. SP Skrzeszew
Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji i przebiegu tego wydarzenia:
Dyrekcji szkoły i nauczycielom wychowania fizycznego za organizację turnieju;
Dyrektorowi OSiR-u za wsparcie techniczne;
Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Legionowie za ufundowanie pucharów, medali i dyplomów;
Sędziom PZPS za profesjonalne prowadzenie spotkań;
Ratownikowi medycznemu za czuwanie nad bezpieczeństwem zawodników;
Trenerom, nauczycielom, kibicom i wszystkim zaangażowanym w to wyjątkowe wydarzenie.
Z dumą i satysfakcją patrzymy na sportowy rozwój naszych uczniów. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych sukcesów!
Dumni nauczyciele wychowania fizycznego.
Powiatowy etap Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce dziewcząt
- W dniu 3 kwietnia w hali OSiR rozpoczęła się rywalizacja młodzieży w siatkówce w ramach powiatowego etapu Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Dzisiejszego dnia do walki stanęły dziewczęta, prezentując wysoki poziom rozgrywek. Nasze uczennice zajęły ostatecznie 5. miejsce. Gratulujemy i dziękujemy za dostarczenie sportowych emocji!
VII Niebieski Bieg - Podziękowania
- Pragniemy gorąco podziękować każdej osobie, która wsparła organizację VII NIEBIESKIEGO BIEGU.
Szczególne podziękowania kierujemy do dzieci za ich emocje, zaangażowanie i radość.
Dziękujemy także nauczycielom wspomagającym, którzy czuwali nad bezpieczeństwem i logistyką, tj. Annie Wołczyńskiej-Pazurek i Izabeli Bryśkiewicz.
Serdeczne podziękowania składamy:
Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stefana Krasińskiego w Chotomowie za zaufanie i wsparcie tej ważnej inicjatywy po raz siódmy;
Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Jabłonnie, w szczególności Panu Michałowi Smolińskiemu, który zakupił medale dla każdego uczestnika, puchary dla zwycięzców, użyczył bramy startowej oraz wspierał nas logistycznie;
Panu Wójtowi Jarosławowi Chodorskiemu za objęcie honorowym patronatem VII NIEBIESKIEGO BIEGU oraz wsparcie organizacyjne i logistyczne;
Pracownikom Gminy Jabłonna za przywiezienie i ustawienie agregatu do bramy startowej oraz pomoc w demontażu sprzętu po imprezie;
Właścicielom sklepu Fenix za ufundowanie i dostarczenie wody dla wszystkich dzieci biorących udział w biegu;
Właścicielom studia tańca Born 2 Dance, Małgorzacie i Mariuszowi Mikołajek, za wykonanie pakietów startowych oraz użyczenie namiotu;
Lasom Państwowym, a szczególnie Nadleśniczemu Panu Arturowi Zakolskiemu za zgodę na organizację biegu w lasach Chotomowskich oraz leśniczemu Panu Arkadiuszowi Plucie;
Pani Agacie Cegiełce za wsparcie ze Szkolnego Klubu Wolontariatu;
Wolontariuszom i wolontariuszkom za ich zaangażowanie i pomoc w realizacji wydarzenia;
Pani Janeczce Taniewicz za udostępnianie i redagowanie informacji o NIEBIESKIM BIEGU na Facebooku oraz Pani Agnieszce Nasierowskiej za publikację na stronie internetowej szkoły;
Wszystkim nauczycielom i pracownikom, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji tego wydarzenia;
Niebieski Bieg – tradycja naszej szkoły na rzecz świadomości autyzmu
- Już po raz siódmy społeczność naszej szkoły miała okazję wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu – Niebieskim Biegu, organizowanym z okazji Dnia Świadomości Autyzmu. To wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz szkolnych inicjatyw, ma na celu promowanie wiedzy na temat autyzmu oraz integrację uczniów, nauczycieli i lokalnej społeczności.
Podczas uroczystego otwarcia głos zabrali: Wicedyrektor Szkoły Pani Justyna Kacperska, Wójt Gminy Jabłonna Pan Jarosław Chodorski, Dyrektor OSiR-u Jabłonna Pan Michał Smoliński oraz jedna z głównych organizatorek wydarzenia Pani Agnieszka Liśkiewicz.
Organizatorami biegu byli nauczyciele naszej szkoły: Justyna Kacperska, Gabriela Czachorowska, Beata Czekirda, Agnieszka Liśkiewicz, Szymon Brząkała, Robert Sitek oraz Karol Szczepkowski. Dzięki ich zaangażowaniu i pasji wydarzenie to kolejny raz stało się inspirującym spotkaniem pełnym pozytywnej energii i sportowego ducha.
Każda osoba, która pokonała trasę, jest zwycięzcą – każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal! Gratulujemy wszystkim, którzy podjęli to wyzwanie.
Jednocześnie spośród uczestników, którzy lubią współzawodnictwo i chcieli się ścigać, wyłoniono najlepszych biegaczy w ośmiu kategoriach klasowych:
KLASY I
1 miejsce: Leonard Mossakowski
2 miejsce: Helena Job
3 miejsce: Natalia Jankoś
KLASY II
1 miejsce: Krzysztof Szczygieł
2 miejsce: Adam Kotowski
3 miejsce: Dariusz Nyc
KLASY III
1 miejsce: Nataniel Wołczyński
2 miejsce: Jan Błaszczyk
3 miejsce: Krzysztof Krysztofiuk
KLASY IV
1 miejsce: Jakub Mieciek
2 miejsce: Kryspin Więch
3 miejsce: Wojciech Kotowski
KLASY V
1 miejsce: Paweł Kowalczyk
2 miejsce: Alicja Czarnecka
3 miejsce: Janek Nowak
KLASY VI
1 miejsce: Jan Mirowski
2 miejsce: Czarek Kwiek
3 miejsce: Jakub Misiak
KLASY VII
1 miejsce: Jakub Kołodziej
2 miejsce: Iga Pielach
3 miejsce: Bruno Mozer
KLASY VIII
1 miejsce: Jakub Szymański
2 miejsce: Mateusz Mieciek
3 miejsce: Adam Wołczyński
Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!
Uroczysta dekoracja zwycięzców, wręczenie medali, pucharów i dyplomów odbędzie się podczas apelu rozdania nagród w czerwcu 2025 roku.
Światowy Dzień Świadomości Autyzmu
- 2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu – święto ustanowione z inicjatywy Kataru i poparte przez Zgromadzenie Ogólne ONZ.
Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) autyzm występuje u 1 na 100 dzieci, co oznacza, że w Polsce żyje około 400 tysięcy osób z tym zaburzeniem. Autyzm jest całościowym zaburzeniem rozwoju o podłożu neurologicznym. Niestety, świadomość społeczna na ten temat wciąż jest niewystarczająca. Często dzieci z autyzmem są postrzegane jako źle wychowane lub niegrzeczne, a dorośli jako dziwacy.
Światowy Dzień Świadomości Autyzmu ma na celu zwiększenie wiedzy na temat autyzmu i uświadomienie, że wśród nas żyją osoby, które mają trudności z komunikacją, postrzeganiem świata i rozumieniem relacji społecznych. Odbierają one bodźce zmysłowe w inny sposób. Ich sposób postrzegania świata nie jest ani gorszy, ani lepszy – jest po prostu inny. Pamiętajmy o tym.
W naszej szkole już po raz siódmy odbędzie się NIEBIESKI BIEG. Kolor niebieski symbolizuje to święto, dlatego prosimy, aby tego dnia ubrać się na NIEBIESKO. Uczestnicy biegu obowiązkowo powinni mieć na sobie jakiś niebieski element, np. koszulkę, spodenki, skarpetki itp.
Po ukończeniu biegu każdy uczestnik otrzyma medal.
WAŻNE: Wszyscy uczniowie muszą mieć zmienne obuwie. Zostaną przeprowadzeni do szatni, a następnie doprowadzeni przez nauczycieli i wolontariuszy na linię startu pod las.
Po biegu wszyscy wracają do szkoły, zmieniają obuwie i kontynuują zajęcia zgodnie z planem.
Organizatorzy biegu: Justyna Kacperska, Gabriela Czachorowska, Beata Czekirda, Agnieszka Liskiewicz, Szymon Brząkała, Robert Sitek, Karol Szczepkowski.
3 edycja gminnego konkursu technicznego EKOZWIERZAKI
- Zapraszamy do udziału w 3 edycji gminnego konkursu technicznego EKOZWIERZAKI.
Szczegóły w regulaminie i na plakacie.
Archiwum Aktualności
- Kwiecień 2025
- Marzec 2025
- Luty 2025
- Styczeń 2025
- Grudzień 2024
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Wrzesień 2024
- Sierpień 2024
- Czerwiec 2024
- Maj 2024
- Kwiecień 2024
- Marzec 2024
- Luty 2024
- Styczeń 2024
- Grudzień 2023
- Listopad 2023
- Październik 2023
- Wrzesień 2023
- Sierpień 2023
- Lipiec 2023
- Czerwiec 2023
- Maj 2023
- Kwiecień 2023
- Wszystkie