• Uroczysty apel podsumowujący II semestr roku szkolnego 2022/2023

• 08.06.2023 10:37
        • W środę 7 czerwca w naszej szkole odbył się apel, na którym zostały wręczone nagrody dla laureatów konkursów zorganizowanych w drugim półroczu roku szkolnego 2022/2023 oraz medale pamiątkowe dla naszych sportowców. Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów.
        • V NIEBIESKI BIEG

• 06.06.2023 18:51
        • Miło jest nam poinformować, że w tegorocznym V NIEBIESKIM BIEGU, którego patronat objął wójt Gminy Jabłonna Jarosław Chodorski, udział wzięło około 150 uczniów.
          60 uczestników, to uczniowie naszej szkoły, wliczając w to dwóch nauczycieli oraz około 90 uczestników ze szkoły Dobrej Edukacji w Jabłonnie. Pisząc około odwołujemy się do załączonych zdjęć i filmów, ponieważ udział brała cała szkoła i trudno to szacować. Dla tego wielkie brawa dla zaangażowanych!
          Każda osoba otrzymała pamiątkowy medal, który w tym roku jest edytowany w kolorze różowym. Medale ufundował OSiR Jabłonna.
          Gratulujemy kreatywnych pomysłów na wykonanie aktywności w ramach V NIEBIESKIEGO BIEGU!

• Rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Plastycznego "Talerz pełen witamin"

• 05.06.2023 20:23
        • Z przyjemnością informujemy o Rozstrzygnięciu Powiatowego Konkursu Plastycznego "Talerz pełen witamin". Jury w składzie: Anita Mierzwińska - Mazurkiewicz, Agnieszka Nasierowska, Barbara Brzostek postanowiło przyznać następujące nagrody w konkursie:
          kategoria klas 0-4
          1 miejsce- Nina Szczypińska 1e SP w Jabłonnie