• Lista kandydatów przyjętych do klasy 1 w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Stefana Krasińskiego
        w Chotomowie w roku szkolny 2024/2025

             Lp.

        Nazwisko i imię

         

        1.  

        Bachurski Piotr

        1.  

        Bednarski Filip

        1.  

        Błachociński Borys

        1.  

        Budzanowska Anna

        1.  

        Chmielewska Alicja Aleksandra

        1.  

        Chmura Rozalia Anna

        1.  

        Czajka Józef Zygmunt

        1.  

        Dąbrowska Alicja Kalina

        1.  

        Dąbrowski Franciszek

        1.  

        Duda Dominik Jan

        1.  

        Dudziński Tadeusz

        1.  

        Dunajewski Marcel

        1.  

        Dziewulak Michalina

        1.  

        Głowacz Wojciech Jan

        1.  

        Głuch Antoni Artur

        1.  

        Goryszewski Michał

        1.  

        Hałas Aleksander

        1.  

        Haraburda Anna

        1.  

        Ickiewicz Zofia Barbara

        1.  

        Jasińska Kornelia

        1.  

        Job Helena

        1.  

        Kaczyński Miłosz

        1.  

        Kalina Julia

        1.  

                Kalińska Maja Natalia

        1.  

        Karwel Paulina

        1.  

        Kinsner Paulina

        1.  

        Kleczewska Gaja

        1.  

        Konarska Dagmara

        1.  

        Koper Zuzanna

        1.  

               Korycka Anastazja

        1.  

        Kostka Marcelina

        1.  

        Kostynowicz Tomasz Aleksander

        1.  

        Kozik Emilia

        1.  

        Koźmiński Wiktor Jerzy

        1.  

        Król Maria

        1.  

        Krupiński Bartosz

        1.  

        Krzemińska Sandra

        1.  

        Krzysztyniak Oliwia

        1.  

        Kucharczyk Jan Michał

        1.  

        Kurek Natan

        1.  

        Kustosz Aleksandra

        1.  

                Lasko Jan Dariusz

        1.  

        Lemańska Nikola

        1.  

        Lidacki Leon

        1.  

        Lis Franciszek

        1.  

        Łysakowski Bruno

        1.  

        Łysakowski Marcel

        1.  

        Majewska Julia

        1.  

                Mączewski Jakub Janusz

        1.  

        Mizerska Hanna

        1.  

        Mossakowski Leonard Mateusz

        1.  

        Mościcki Antoni

        1.  

        Nawrocki Fabian

        1.  

        Niewiarowski Tymoteusz

        1.  

        Ochędzan Maria

        1.  

        Okrasińska Helena Anna

        1.  

        Oleś Kaja

        1.  

        Orłowska Nadia

        1.  

        Paczesna Olga Maria

        1.  

        Pałkowska Nina Anna

        1.  

        Panufnik Aniela

        1.  

        Piątkowski Tymoteusz

        1.  

        Pika Michalina Małgorzata

        1.  

        Pisarkiewicz Jan

        1.  

        Pomichowska Zofia

        1.  

        Rak Lilianna

        1.  

        Rukat Leopold

        1.  

        Rusiecka Alicja

        1.  

        Sajda Melania

        1.  

        Sasin Krzysztof Zbigniew

        1.  

        Sieradzka Marcelina

        1.  

        Sitek Emilia

        1.  

        Skrzypkowska Marlena Elżbieta

        1.  

        Stankiewicz Wiktoria Natalia

        1.  

        Sterna Remigiusz

        1.  

        Struniawski Olivier

        1.  

        Suchocka Zofia

        1.  

        Szajerka Jagoda

        1.  

        Szumiło Jan

        1.  

        Szydłowska Aleksandra

        1.  

        Szypulski Witold

        1.  

        Świerczak Amelia

        1.  

        Świętlicki Andrzej Jakub

        1.  

        Tandy Aleksander Ryan

        1.  

        Tkaczuk Wiktoria Emilia

        1.  

        Tomaszewski Marcel

        1.  

        Wanna Lena

        1.  

        Wojtasik Nela

        1.  

        Woliński Ludwik Jan

        1.  

        Yildirim Teoman

        1.  

        Zajkowska - Ojdana Klaudia

        1.  

        Zaliwska Gabriela Dobromiła

        1.  

        Zdunek Zofia Maria

         

         

        Prosimy rodziców uczniów przyjętych do naszej szkoły o informację w przypadku rezygnacji
        z uczęszczania do naszej placówki.

        Lista kandydatów niezakwalifikowanych do klasy 1 Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Stefana Krasińskiego
        w Chotomowie na rok szkolny 2024/2025.

         

        Lp.

        Nazwisko i imię

        1.  

        Buczkowski Wojciech

        1.  

        Dyrda Tymon

        1.  

        Jankoś Natalia

        1.  

        Kowalczyk Wojciech

        1.  

        Nosowska Zofia

        1.  

        Wasiuchowska Ksenia

        1.  

        Wojewoda Kacper

         

         

         

         

         

         

         

         

        Decyzję w sprawie przyjęcia do szkoły wyżej wymienionych kandydatów, dyrektor szkoły podejmie
        w ostatnim tygodniu sierpnia 2024r. (pozytywną w przypadku dysponowania wolnymi miejscami, negatywną w przypadku braku wolnych miejsc).

         

        Ogłoszenie - zapisy kl. 1 - 24/25.pdf

         

        Wniosek i przyjęcie do klasy 1 poza obwodem.pdf

         

        Karta zgłoszenia - klasa 1 obwód 24/25.pdf

         

        Zarządzenie nr 112024 Wójta Gminy Jabłonna.pdf

         

        Obwody - Uchwala IX-120-2019.pdf