• WYPRAWKA DLA  KLASY „0”

• 21.08.2024 07:12

Zeszyt A5 w kratkę 16 kartkowy

Blok techniczny  A4 biały

Blok techniczny  A4 kolorowy

Blok papieru kreatywnego

Blok techniczny A4  z czarnymi kartkami

Zestaw kółek do origami

Ryza papieru xero A4

Farby plakatowe 12 kolorów

Pastele olejne

Pędzle różnej grubości - 1 zestaw

Plastelina 12 kolorów

Teczka z gumką A4  2 szt.(podpisane)

Klej w sztyfcie 2 szt.

Piórnik (saszetka), a w nim: kredki ołówkowe grube/trójkątne min.12 kolorów, 2 ołówki HB  trójkątne, zaostrzone, temperówka z pojemnikiem na ostrużyny, nożyczki z zaokrąglonymi końcami,  klej w sztyfcie 1 szt. , gumka dobrze ścierająca

Buty na zmianę z białą podeszwą w podpisanym worku

Strój na korektywę w podpisanym worku  ( biała koszulka, spodenki)

Dodatkowe ubranie w podpisanym worku- w razie „awarii -np. gdy dziecko zabrudzi odzież”

( w sumie dziecko powinno posiadać 3 worki)

Chusteczki higieniczne w pudełku

Chusteczki nawilżane

Na uroczystości szkolne oraz konkursy obowiązuje strój galowy :

Biała bluzka/ koszula, ciemne spodnie/ spódnica.

BARDZO PROSZĘ, ABY WSZYSTKIE PRZEDMIOTY BYŁY PODPISANE                                         I SPAKOWANE W JEDNĄ TORBĘ!

Podręczniki dla dzieci zamawia nauczyciel. Szczegółowe informacje zostaną przekazane przez wychowawców na zebraniu.

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas ósmych

• 24.06.2024 21:54
        • Dziś odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas ósmych.
          Naszym absolwentom życzymy wszystkiego, co najlepsze w kolejnym etapie edukacyjnym. Niech się spełni to, o czym śpiewaliście w szkolnym hymnie: "Mądrzy, mili w świat pójdziemy, nigdy was nie zawiedziemy."
        •  Uroczystość zakończenia roku szkolnego dla uczennic i uczniów klas trzecich
        • Uroczystość zakończenia roku szkolnego dla uczennic i uczniów klas trzecich

• 24.06.2024 21:52
        • Dziś rano na hali sportowej odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla uczennic i uczniów klas trzecich. Na początku wszyscy zaśpiewali hymn państwowy oraz hymn szkoły. Następnie dzieci pięknie przeczytały po kilka zdań, skierowanych do szkoły, rodziców, nauczycieli i dyrekcji. Uczennice i uczniowie wyróżniający się osiągnięciami edukacyjnymi otrzymali stypendia. Wychowawczynie podziękowały rodzicom za zaangażowanie w życie klasy i szkoły.
        • Pożegnanie oddziałów przedszkolnych 0a i 0b

• 24.06.2024 21:52
        • Dziś pożegnaliśmy oddziały przedszkolne 0a i 0b. Dzieci pięknie zaprezentowały montaż słowno-muzyczny. Opowiedziały o swojej przygodzie ze szkołą, dziękując nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi. Życzymy naszym zerówkowiczom wspaniałych oraz bezpiecznych wakacji.