• Wyniki Szkolnego etapu edycji konkursu recytatorskiego Warszawska Syrenka klas 4-8

• 11.02.2024 21:52
        • Mamy przyjemność ogłosić laureatów przesłuchań w ramach etapu szkolnego edycji konkursu recytatorskiego “Warszawska Syrenka”, który miał miejsce 6 lutego 2024 r.w naszej szkole.

Zwycięzcy:

klasa 4 - Kamil Bundz

klasa 5 - Lena Pawlak

klasa 7 - Julia Gutowska

klasa 8 - Emilia Jasica

Wyróżnionym serdecznie gratulujemy. Pozostałym uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za pracę włożoną w przygotowanie tekstów i wspaniałe sceniczne prezentacje.Trzymamy kciuki za czterech naszych reprezentantów podczas finału konkursu powiatowego.

Organizatorzy konkursu

• Zabawa karnawałowa 2024

• 10.02.2024 10:12
        • Wczorajszy tłusty czwartek był okazją do licznych karnawałowych atrakcji w naszej szkole. Klasy II i III zaczęły od zabawy na sali gimnastycznej, którą świetnie poprowadziły Pani Ola Roguska i Pani Agata Sobolewska. Później parkiet przejęły klasy 0-I i znakomite prowadzące Pani Agnieszka Wygowska i Pani Asia Grzelak. Karnawałową imprezę tanecznie zakończyły klasy IV-VI. Udekorowana sala gimnastyczna była wypełniona wieloma różnymi postaciami z filmów, bajek i życia codziennego. W międzyczasie klasy spędzały czas w swoim gronie i wspólnie z wychowawcami zajadały się pączkami i innymi słodkościami. W ruch poszły też planszówki.
        • BDS zaprasza dzieci w wieku 8-11 lat zajęcia taneczne!

• 03.02.2024 10:26
        • BDS zaprasza!
          🕺🩰🎉 Zapraszamy dzieci w wieku 8-11 lat na nasze zajęcia taneczne! 🎉🩰🕺 🌟
          Oferujemy:
          * Profesjonalnych instruktorów
          * Rozwój ruchowy
          * Świetną zabawę
          🗓️ Kiedy?
          Środy i piątki
          Hip hop / Choreografia - 8-11 lat 18:00 - 19:00
          🏢 Gdzie?
          Ul. Prosta 4a, Jabłonna (budynek szkoły językowej Oxford sala taneczna na I piętrze)