• Szkolna Liga Szachów

• 01.02.2024 20:49
        • Wraz z nowym semestrem ruszyły potyczki drugiej części rozgrywek Szkolnej Ligi Szachów. Co tydzień na kole szachowym rozgrywane są punktowane pojedynki. W klasyfikacji po pierwszym semestrze rozgrywek prowadzi Maks Budzanowski przed Oliwierem Pstrzochem i Szymonem Decem. Zobaczymy co przyniesie nowa faza ligowych zmagań.
        •  Podsumowanie Legionowskiej Świątecznej Zbiórki Żywności
        • Podsumowanie Legionowskiej Świątecznej Zbiórki Żywności

• 26.01.2024 09:41
        • “Gdziekolwiek jest człowiek, tam jest okazja do życzliwości” – Lucius Annaeus Seneca
          W dniu 9 stycznia opiekunowie Wolontariatu i kilku naszych wolontariuszy brało udział w bardzo miłym wydarzeniu - podsumowaniu Legionowskiej Świątecznej Zbiórki Żywności. Uroczystość współprowadził Prezes Zarządu Legionowskiego Stowarzyszenia AMIKUS ks. Tomasz Chciałowski oraz zastępca Prezydenta Miasta Pan Piotr Zadrożny wraz z urzędniczkami z Urzędu Miasta.
          Mieliśmy okazję wysłuchać pięknego koncertu chóru „Przemiana” ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Legionowie oraz otrzymaliśmy podziękowania.
          Jesteśmy dumni, że jesteśmy częścią tak dużej społeczności wolontariatu.
        • Lekcja geografii z okularami Class VR w klasie 5

• 11.01.2024 22:05
        • Jeszcze w świątecznej atmosferze uczniowie kl.5 a na lekcji geografii uczestniczyli
          w zajęciach z wykorzystanie okularów VR. Dzięki tej technice mogliśmy podróżować po świecie i oglądać piękne miejsca , np. miasta Europy , Azji i Ameryki.
          Korzystając z okazji zbadaliśmy też pod kątem biologicznym świat dinozaurów i budowę komórki roślinnej i zwierzęcej.

• Podziękowanie za zbiorkę dla podopiecznych DPS w Grazymach

• 04.01.2024 20:53
        • Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w zbiórkę dla podopiecznych DPS w Grazymach. Zebrane słodkości i kredki zostały dostarczone przed świętami do DPS. Pani Dyrektor DPS przekazała pięknego aniołka i paterę wykonaną przez podopiecznych oraz podziękowania:
          „Dziękujemy Wam za zorganizowanie tej szlachetnej inicjatywy, za Waszą otwartość serc i gotowość do dzielenia się z innymi. Wasza hojność i empatia świadczą o wyjątkowym duchu, jaki panuje wśród Waszej przekazać społeczności szkolnej. Dzięki Waszym staraniom i zaangażowaniu, możemy przekazać ciepło i radość mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej w tym wyjątkowym okresie świątecznym.