• Świąteczna Zbiórka Żywności

• 06.12.2023 06:45
        • Podczas ostatnich dwóch weekendów (25 listopada i 2 grudnia) odbywały się Świąteczne ZbiórkiŻywności. Akcję zorganizowano w supermarketach, sieciach handlowych, sklepach osiedlowych w całej Polsce. Nasi uczniowie jako wolontariusze wzięli w niej udział.
          Podczas bożonarodzeniowej zbiórki zbierano artykuły spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia oraz łatwe w przechowywaniu, z których najuboższe rodziny i placówki przygotują świąteczne posiłki. Produkty zebrane podczas zbiórki trafiają do najbiedniejszych dzieci, rodzin wielodzietnych, osób samotnie wychowujących dzieci, bezdomnych, chorych i bezrobotnych a takżedo osób pracujących, których nie stać na zakup żywności.

Wszystkim wolontariuszom i ludziom dobrej woli ślicznie dziękujemy za to, że zawsze i w każdej
          sytuacji można na Was liczyć.
        •  Festiwal gry w koszykówce!
        • Festiwal gry w koszykówce!

• 04.12.2023 20:44
        • Rozpoczął się festiwal gry w koszykówce! 🏀🏀🏀 Nasza szkoła jest organizatorem Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej właśnie w tej dyscyplinie sportowej.
          Dzisiaj rywalizowały dziewczęta w kategorii Igrzyska Dzieci 🏆. Nasze dzielne zawodniczki pięknie walczyły i zajęły IV miejsce w powiecie! Końcowe wyniki przedstawiają się następująco:
          I miejsce SP Izabelin
          II miejsce SP Zegrze
          III miejsce Sp 8 Legionowo
          IV miejsce SP nr 1 Chotomów
          V miejsce SP Skrzeszew
          Serdecznie gratulujemy!
        • "Mali Einsteini" - warsztaty w klasie 1c i 2d

• 03.12.2023 21:12
        • 30 listopada w klasie 1c i 2d miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Pod czujnym okiem Marii Skłodowskiej-Curie uczniowie tworzyli swój własny rentgen oraz przygotowywali "promieniotwórczą" ciecz. Klasowe laboratorium wypełniły świecące fiolki, a dzieci w skupieniu, jak na naukowców przystało, eksperymentowały.
          Dziękujemy Objazdowemu Uniwersytetowi "Mali Einsteini" za przeprowadzenie zajęć.
        • Andrzejkowy dzień w klasie 2b

• 01.12.2023 06:50
        • Andrzejki to stary ludowy zwyczaj, który przetrwał do dziś.Są wspaniałą zabawą dostarczającą wielu przeżyć i emocji: to czas czarów, wróżenia i przepowiadania co przed nami.
          Uczniowie klasy 2b również chcieli zajrzeć w przyszłość i sprawdzić co ich czeka. Zebrali się by wspólnie się pobawić, poczarować i powróżyć. Był to wspaniały, magiczny dzień.