•  Jasełka "Ach! Co za noc!"
        • Jasełka "Ach! Co za noc!"

• 22.12.2023 14:23
        • "Ach! Co za noc!" - tak brzmiał tytuł Jasełek, które zostały wystawione wczoraj dla Rodziców, Nauczycieli i Uczniów naszej szkoły. Parafrazując, można by powiedzieć - Ach! Co za dzień!
          Przedstawienie poprzedziły życzenia Pani Dyrektor Grażyny Sprawki, która zacytowała piękny fragment pochodzący ze słów św. Matki Teresy z Kalkuty. Słowa: "Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swojego brata (...), jest Boże Narodzenie", znalazły swój wyraz na twarzach publiczności. Młodzi aktorzy odtworzyli remake historii Narodzenia z ogromnym zaangażowaniem i bez wątpienia zasługują na uznanie.
          Jasełka zostały przygotowane pod czujnym okiem Pań: Justyny Małochy, Agnieszki Mosakowskiej, Agnieszki Liskiewicz oraz wirtuozki szkolnej muzyki Katarzyny Ignaciuk. Misterne dekoracje ścienne wykonała Pani Beata Kopera.
        •  Lodowa Arena w Legionowie -  jazda na łyżwach klasy 7c
        • Lodowa Arena w Legionowie - jazda na łyżwach klasy 7c

• 22.12.2023 13:58
        • Wczoraj klasa 7c przedświąteczny czas spędziła na lodowisku w Lodowej Arenie w Legionowie. Choć aura na zewnątrz nie była sprzyjająca to uczniowie świetnie wykorzystali okazję do zaprezentowania swoich umiejętności oraz ich doszlifowania. Była to też doskonała okazja do integracji klasowej i jednocześnie świetna zabawa.
        • Dekorowanie pierników w klasie 0b

• 22.12.2023 13:33
        • W dniu 20 grudnia w świątecznym nastroju rodzice i dzieci z klasy 0b spotkali się, aby wspólnie ozdobić pierniki. Dzieci radośnie powitały rodziców piosenką o choince, a następnie przystąpiły do zabawy z piernikami.
        • Zajęcia z programowania w ramach programu Laboratoria Przyszłości w klasie 2c

• 14.12.2023 19:39
        • 1 grudnia uczniowie klasy 2c uczestniczyli w zajęciach programowania w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Do realizacji zajęć zostały wykorzystane roboty Photony oraz mata edukacyjna. Podczas zajęć dzieci uczyły się programować ruchy Photona, zmieniać barwę czułek i oczu, przyporządkowywać mu różne dźwięki, poznały zasadę działania czujników umożliwiających podstawową interakcję z otoczeniem.