•  III edycja Szkolnego Turnieju Szachowego pod patronatem Dyrektora Szkoły
        • III edycja Szkolnego Turnieju Szachowego pod patronatem Dyrektora Szkoły

• 24.11.2023 17:33
        • 21 listopada w naszej szkole odbyła się III edycja Szkolnego Turnieju Szachowego pod patronatem Dyrektora Szkoły. W turnieju wzięło udział 38 uczniów. W atmosferze dobrej zabawy, ale również zaciętej rywalizacji zwyciężył Oliwier Pstrzoch, drugie miejsce zdobył Szymon Dec, a trzecie Antoni Świerkowski. Czołowi zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary, dyplomy i atrakcyjne nagrody, ufundowane przez Radę Rodziców. Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych wyników.
        • Wycieczka klas 3a i 4d do Łodzi

• 21.11.2023 22:13
        • W poniedziałek 20 listopada wczesnym rankiem dzieci z klas 3a i 4d pojechały na całodniową wycieczkę do Łodzi. Najpierw odwiedziły łódzkie ZOO z jego główną atrakcją, czyli orientarium, a następnie, korzystając z ładnej pogody, także zwierzęta, żyjące na zewnątrz. Następnie pojechały do łódzkiej Manufaktury, gdzie w strefie kulinarnej każdy sam wybierał i zamawiał sobie posiłek, płacił za niego i zanosił do stolika.
        • Niesamowity sukces ucznia klasy 4d Kamila Bundza!

• 18.11.2023 15:44
        • Kamil zdobył 3 miejsce wykazując się olbrzymią wiedzą sportową!
          W Centrum Olimpijskim Polskiego Komitetu Olimpijskiego wyłoniono laureatów III Narodowego Konkursu Wiedzy o Sporcie, organizowanego przez Fundację „Druga Droga Mistrza”. W wielkim finale udział wzięło 60 uczniów w dwóch kategoriach wiekowych, którzy okazali się najlepsi spośród 8077 uczestników pierwszego etapu konkursu. W komisji konkursowej zasiedli wybitni sportowcy: mistrz olimpijski w wioślarskiej czwórce podwójnej Adam Korol; mistrz Europy i multimedalista w niezwykle trudnej konkurencji lekkoatletycznej – biegu na 400 m ppł – Paweł Januszewski,