•  Klasy 1a, 1c, 2d  i 3c wybrały się do Odnalezionego Domu Świętego Mikołaja
        • Klasy 1a, 1c, 2d i 3c wybrały się do Odnalezionego Domu Świętego Mikołaja

• 08.12.2023 06:37
        • W poniedziałek 4 grudnia oraz w same mikołajki 6 grudnia klasy 1a, 1c, 2d oraz 3c wybrały się do Odnalezionego Domu Świętego Mikołaja. Z pomocą elfów z zapałem ozdabiały pierniczki, pisały listy do Św. Mikołaja i rozwiązywały mikołajkowy quiz, aby lepiej przygotować się na spotkanie z samym Mikołajem. Oczywiście wszystkie dzieci były bardzo grzeczne i dostały wymarzone prezenty.
        • Warsztaty w Czekoladowym Autobusie klas 1b, 2c i 3a

• 06.12.2023 21:33
        • Uczniowie klas 1b, 2c i 3a wzięli udział w smakowitych warsztatach w Czekoladowym Autobusie. Ubrani w kucharskie fartuchy i czapki poznali pochodzenie i historię czekolady, popróbowali jej różnych rodzajów, a następnie stali się mistrzami produkcji czekoladowych figurek, zarówno odlewanych z foremek, jak i tworzonych samodzielnie. To były słodkie zajęcia 🙂
        •  POWIATOWE MISTRZOSTWA W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW KAT. IGRZYSKA DZIECI
        • POWIATOWE MISTRZOSTWA W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW KAT. IGRZYSKA DZIECI

• 06.12.2023 21:19
        • Podczas kolejnych zawodów wyłoniono Mistrza Powiatu Legionowskiego. Nasi zawodnicy z klas 5 i 6 podeszli do zawodów z olbrzymią determinacją, nie zabrakło u nich ducha walki. Wywalczyli 5 miejsce w powiecie!
          Brawo chłopaki za walkę💪
          Wyniki przedstawiają się następująco:
          1 miejsce: SP Skrzeszew
          2 miejsce: SP nr 2 Legionowo
          3 miejsce: SP Stanisławów Pierwszy
          4 miejsce: SP Jabłonna
          5 miejsce: SP nr 1 Chotomów
          6 miejsce: SP Wola Kiełpińska
        • Mikołajki w klasie 0B

• 06.12.2023 20:38
        • Dnia 6.12 klasa 0B otrzymała prezenty mikołajkowe. Bardzo się ucieszyli. Radości nie było końca, nawet do zdjęcia nie mogłam ich zmobilizować. Dziękujemy Mikołaju.
        • Mikołajki w klasie 2b

• 06.12.2023 20:23
        • Grudzień to magiczny miesiąc .Zaczyna się zima, robi się biało i  zimno. Wszyscy z utęsknieniem czekają na odwiedziny Świętego Mikołaja. Bo któż nie lubi dostawać prezentów? W tym roku w klasie 2b odbyły się klasowe mikołajki. Każdy z uczniów otrzymał prezent od Mikołaja. Tego dnia nie zabrakło również wspólnej zabawy. Wszyscy byli zadowoleni  i szczęśliwi. To był dla nas miły mikołajkowy dzień.