• Dzień Edukacji Narodowej i Ślubowanie pierwszoklasistów

• 14.10.2024 19:08
      • W Dniu Edukacji Narodowej nasze pierwszaki miały swój wielki dzień – dzień ślubowania i pasowania. Uroczystość pięknie poprowadziły Ola Falkowska z klasy 4a i Ola Dąbek z klasy 4e. Przy wypełnionej po brzegi sali gimnastycznej każda klasa zaprezentowała krótki program artystyczny – zaśpiewała piosenkę i powiedziała wiersz. Następnie dzieci wspólnie zaśpiewały hymn państwowy i hymn szkoły i złożyły uroczyste ślubowanie, po czym Pani Dyrektor każde z nich pasowała na ucznia naszej szkoły. Na koniec bohaterowie dzisiejszego dnia otrzymali pamiątkowe medale oraz szkolne legitymacje. Dziękujemy Pani Dyrektor Grażynie Sprawce, Wicedyrektorom Pani Justynie Kacperskiej, Panu Jackowi Kacprowiczowi i Panu Emilowi Czubachowskiemu, Przewodniczącej Prezydium Rady Rodziców Pani Barbarze Raczyńskiej i wszystkim Gościom za obecność, życzliwość dla małych artystów i gorące brawa. Ponadto składamy podziękowania Szkolnej Radzie Rodziców za ufundowanie upominków dla klas pierwszych, Rodzicom uczniów klas 1 za ufundowanie pamiątkowych medali oraz Panu Wicedyrektorowi Jackowi Kacprowiczowi za zapewnienie nagłośnienia całej uroczystości.
      • Jesteśmy dumni z naszych Pierwszoklasistek i Pierwszoklasistów i życzymy Wam, aby każdy dzień w szkole był dla Was wspaniałą przygodą i podróżą w świat zdobywania wiedzy i umiejętności oraz budowania relacji.