• 07.06.2022 21:10
            • Obchody z okazji Dnia Dziecka w oddziałach przedszkolnych 0A i 0B byly bardzo radosne. Dzieci odwiedziła znana wszystkim Myszka Miki i wspólnie się z nimi bawiła. Zabawy z animatorkami  dostarczyły wiele emocji,a największą atrakcją było zamknięcie dzieci w bańce mydlanej. Tego dnia było bardzo gorąco, a dla ochłody dzieci otrzymały lody od Rady Rodziców oraz wodę. Kolejną niespodzianką był seans bajkowy, podczas którego nie mogło oczywiście zabraknąć popcornu.
            • Z życia klasy 0B

• 07.06.2022 20:43
            • W ciągu całego roku szkolnego 2021/2022 uczniowie z oddziału przedszkolnego 0B aktywnie włączały się w życie szkoły. Uczestniczyły w apelu zorganizowanym z okazji Dnia Niepodległości, brały udział w wielu konkursach osiągając wysokie wyniki oraz uczestniczyły w warsztatach sensorycznych. W grudniu z przyjemnością dzieci ubierały choinkę i dekorowały pierniczki,a w nastrój świąteczny wprawił dzieci wyjazd na piękny, góralski koncert kolęd. Dużą niespodzianką okazała się wizyta Świętego Mikołaja i oczywiście prezenty. Bal karnawałowy wprawił wszystkich w wesoły nastrój. Wspólnie zasialiśmy kwietną łąkę i dzięki aktorom, którzy nas odwiedzili podczas teatrzyku dowiedzieliśmy się jak być eko. Okazaliśmy się bardzo przedsiębiorczy dzięki pomocy zwierzakom ze schronika, za co otrzymaiśmy podziękowanie. Odzwiedziny Pani pielęgniarki pomogły nam zrozumieć jak prawidłowo dbać o zdrowie.Te i wiele innych wspomnień pozostaną z nami na zawsze.
            • Wycieczka do Teatru Syrena

• 30.05.2022 22:09
            • 27 maja klasy 0a, 1a, 1b i 1e wybrały się do Teatru Syrena na spektakl "Kot w butach".
              Najmłodszy z trzech braci młynarza otrzymuje w spadku po ojcu jedynie.... kota.

• Konkurs recytatorski "Graj w zielone!"

• 27.05.2022 10:19
            • Dnia 26 maja w oddziałach przedszkolnych odbył się konkurs recytatorski pt. "Graj w zielone!".
              Dzieci recytowały wiersze o tematyce wiosennej. Udział w konkursie wzięło 16 uczestników.
              Jury w składzie p. Ola Roguska, Agata Sobolewska, Sabina Sowińska, Monika Sasiak-Liskowacka wyłoniło zwycięzców. Wśród nich I miejsce zajęli: Iga Stangreciak, Nadia Kamyk,
              II miejsce: Zuzia Twardowska, Jaś Komar, Lila Kalbarczyk,
              III miejsce: Cecylia Jaworek, Dariusz Nyc.
              Wyróżnienia otrzymali: Amelia Świderska, Maja Dobrowolska,  Maja Kochanek, Asia Lipińska.
              Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!