• Rada Rodziców gromadzi fundusze pochodzące z dobrowolnych składek i darowizn. Przeznaczone są one głównie na pomoc materialną dla uczniów, nagrody w konkursach i zawodach sportowych oraz zakup książek, środków dydaktycznych i sprzętu technicznego podnoszących jakość nauczania naszych dzieci.

Wpłat mogą Państwo dokonywać na podane poniżej konto.

KONTO RADY RODZICÓW

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 1
          w Chotomowie
          PKO Bank Polski S.A. – Oddział 1
          ul. Józefa Piłsudskiego 28,
          05-118 Legionowo

W tytule przelewu proszę umieścić nazwisko ucznia oraz numer klasy.

Wpłat dokonywać można również w sekretariacie szkoły, u przedstawicieli klas oraz w dniach zebrań szkolnych z rodzicami i Dni Otwartych u przedstawicieli Prezydium (dyżurują w holu głównym szkoły w recepcji budynku).

Dane do faktur :
          Rada Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 1
          im. Stefana Krasińskiego
          w Chotomowie

NIP 536 – 17 – 95 – 348

Sprawozdanie z działalności Rady Rodziców 2022/2023 (dokument pdf - otwiera się w nowym oknie)

Sprawozdanie finansowe Rady Rodziców za rok 2021/2022 (dokument pdf - otwiera się w nowym oknie)

Sprawozdanie finansowe Rady Rodziców za rok 2019/2020 (dokument pdf - otwiera się w nowym oknie)