•  II etap 8. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego "Puchacz Piotr"
        • II etap 8. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego "Puchacz Piotr"

• 09.05.2024 19:51
        • W dniu dzisiejszym Wspaniała Trzynastka Uczennic i Uczniów z klas 1-3 wzięła udział w II etapie 8. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego "Puchacz Piotr". Przez godzinę zmagali się z arkuszami konkursowymi, wspinając się na wyżyny umiejętności matematycznych. Gratulujemy awansu do II etapu i trzymamy kciuki za wyniki.
        • Akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja

• 08.05.2024 07:14
        • 7 maja uczniowie klas 7d i 8a przypomnieli nam o jednym z najważniejszych wydarzeń w historii Polski - uchwaleniu Konstytucji 3 Maja. W przygotowanym wystąpieniu przedstawili swoim koleżankom i kolegom recytacje i teksty historyczne, prezentując głęboki szacunek dla naszych przodków, którzy z determinacją dążyli do ustanowienia fundamentów demokracji w Polsce. Ich słowa przypomniały nam o wartościach, które kształtują naszą narodową tożsamość.
          Chór szkolny, jak zawsze, wzruszył nas swoimi dźwiękami, które przeniosły nas w czas i przestrzeń historycznych wydarzeń. Pieśni w jego wykonaniu przypomniały nam o sile jedności i solidarności, które kierowały ludźmi tamtego czasu i w czasach niewoli.

• Międzynarodowy Dzień Ziemi przygotowany przez klasy 3a i 3b

• 07.05.2024 04:54
        • Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi uczennice i uczniowie klas 3a i 3b zaprosili koleżanki i kolegów z klas 0-3 do lasu, który został wyczarowany w sali gimnastycznej. Na scenie - i na widowni też - dzieci tańczyły, śpiewały i oglądały filmy. Ponadto wszyscy zebrani poznali historię tego święta oraz obejrzeli ekologicznego Czerwonego Kapturka. Wszyscy dobrze się bawili oraz dowiedzieli wielu ciekawych i potrzebnych rzeczy.