• Sukcesy naszych uczniów w zawodach w karate tradycyjnym

• Monika Moruń z klasy 2e zajęła II miejsce w konkurencji Kata w turnieju o Puchar Warszawskiej Syrenki w karate tradycyjnym, a Maciej Moruń z klasy 5c zajął 2 krotnie III miejsce w konkurencjach Kata i Kumite w turnieju o Puchar Warszawskiej Syrenki w karate tradycyjnym.

Gratulujemy !

• Mistrzowie powiatu w koszykówce

• Nasi wspaniali koszykarze z klas 6 i 7: Olaf Knap, Franciszek Chyliński, Aleksander Janikowski, Franciszek Deras oraz Mikołaj Osica reprezentowali Szkołę w zawodach powiatowych 12 maja i międzypowiatowych 16 maja. Zarówno na jednych jak i na drugich zawodach nasi uczniowie nie mieli sobie równych i jako zwycięzcy będą uczestniczyć w zawodach wojewódzkich!
            Brawo! Brawo! Brawo!
            ⛹🏻🏆🥇🏀

• Konstytucja 3 Maja - dekoracje szkolne

•  5 maja w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy Rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Na korytarzach wystawione były dekoracje upamiętniające to ważne, historyczne wydarzenie. Świąteczny wystrój sprawił, że wszystkim udzielił się patriotyczny nastrój.
            Zapraszamy do obejrzenia naszych prac.
        • Wycieczka do Treblinki

• Dnia 6 maja 2022 roku uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce szkolnej, której celem było odwiedzenie Państwowego Muzeum w Treblince. Treblinka to niemiecki nazistowski obóz zagłady i obóz pracy. Od początku funkcjonowania obozu kierowano tu przede wszystkim Polaków, mieszkańców powiatu sokołowskiego, później mieszkańców pozostałych powiatów dystryktu warszawskiego.
        • Uroczysta akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

• Święto Konstytucji 3 Maja w naszej szkole.
            W dniu 5 maja odbyły się w naszej szkole uroczyste obchody uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Było patriotycznie, ale i edukacyjnie. Wspólnie odśpiewaliśmy hymn oraz obejrzeliśmy część artystyczną, przygotowaną przez uczniów klas 8d, 7e i 4a.

• NIEBIESKI BIEG 2022

• Bardzo dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w to przedsięwzięcie, bez Was nie byłoby takiego efektu.
            Panu Wójtowi Gminy Jabłonna Jarosławowi Chodorskiemu dziękujemy za objęcie honorowym patronatem IV NIEBIESKIEGO BIEGU.
            Dyrekcji dziękujemy za organizację i zaufanie w realizacji projektu.
            OSiR Jabłonna dziękujemy za ufundowanie medali wszystkim uczestnikom i wydrukowanie pięknych dyplomów.

• Wycieczka klas 8 do Szwecji

• W poniedziałek ruszyła wycieczka do Szwecji. Uczniowie klas 8 naszej szkoły po 9 godzinnym rejsie zwiedzali miasto Karlskrona ze sławnym Muzeum Morskim oraz Kalmar wraz z przepiękną katedrą i zamkiem Lalkarskim. Największa przygodą był przejazd 6 kilometrowym mostem na wyspę Olandia.