• Zasady bezpiecznych wakacji

• Drodzy Uczniowie, przed Wami zasłużony wakacyjny wypoczynek. Życzymy Wam pięknej pogody i przypominamy, że zadbanie o swoje bezpieczeństwo to podstawa udanego lata. Korzystajcie z niego intensywnie i wracajcie w pełni sił na kolejny rok szkolny.
        • Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas ósmych

• 24 czerwca 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas ósmych. Na początku ósmoklasiści przekazali sztandar szkoły w ręce swoich młodszych kolegów, następnie złożyli ślubowanie. Wyróżnionym uczniom Wójt Jarosław Chodorski osobiście wręczył Nagrody Wójta oraz Nagrody Rady Gminy Jabłonna.
        • Ogólnopolski projekt czytelniczy - Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury

• Klasa 0a od września uczestniczyła w ogólnopolskim projekcie czytelniczym "Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury". Zrealizowane zostały dwa moduły. W pierwszym "Czytamy razem z małym misiem" klasowy miś Ola wędrował z dziećmi do domu, gdzie uczestniczył w domowym czytaniu bajek. Wszystko było odnotowywane w dzienniczku misia.
        • Wycieczka klas 8b i 8c do Kazimierza Dolnego

• 03.06. 2022 r. klasy 8B i 8C wraz z wychowawczyniami wybrały się na ostatnią w szkole podstawowej wycieczkę do Kazimierza Dolnego. Uczniowie w promieniach słonecznych odbyli rejs po rzece Wiśle.
        • Karta rowerowa

• W szkole została przeprowadzona karta rowerowa pod kierunkiem A. Cegiełka, B. Brzostek, W.Kukli. Test teoretyczny i praktyczny przebiegł bez żadnych zakłóceń. Dzieci były bardzo dobrze przygotowane , ale jednak stres ich nie opuszczał. Wszyscy zaliczyli i zdali testy na kartę rowerową. Wszystkim GRATULUJEMY i życzymy bezpiecznej jazdy na rowerach.
        • Bezpieczeństwo nad wodą

• Zaprzyjaźniona z naszą szkołą Pani Policjantka nie mogła osobiście przyjechać i przeprowadzić dla uczniów pogadanki na temat  „Bezpieczeństwa nad wodą”. Przygotowała dla dzieci i młodzieży edukacyjne materiały filmowe dotyczący stosowania zasad bezpiecznego wypoczynku nad wodą m.in. zasad kąpieli na strzeżonym kąpielisku, sprawdzenia dna zbiornika przed skokiem do wody, zakładania kamizelek przy wypożyczaniu sprzętu pływającego oraz zagubienia się malucha na plaży.

• Dzień Dziecka z Policją

• Dziękujemy #CspLegionowo za zaproszenie na dzień otwarty z okazji Dnia Dziecka! Dzieciaki z 1d, 2d, 3b i 3c były zachwycone zarówno pokazami tresury psów służbowych, sprawności użytkowej koni służbowych jak i musztry paradnej i walki wręcz. Z uwagą oglądały demonstrację sprawności bojowej z elementami ratownictwa drogowego oraz strażacki tor przeszkód.
        • IV Niebieski Bieg

• Klasy 0a i 1e za wyjątkowe zaangażowanie w akcji "Światowy Dzień Świadomości i Akceptacji Osób ze Spektrum Autyzmu" zostały wyróżnione upominkami od Gminy Jabłonna.
            Każdy uczestnik otrzymał medal oraz pamiątkowy dyplom.
        • Dzień Talentów

• Dnia 31.05 odbył się w naszej szkole Dzień Talentów. Uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje pasje i umiejętności. Podziwialiśmy m.in. taniec, śpiew, recytację, grę na instrumentach, prace plastyczne.