• Dnia 09 kwietnia na basenie w Stanisławowie Pierwszym odbyły się Sztafetowe Powiatowe Zawody Pływackie.

W zawodach startowały zespoły 8-mio osobowe – po dwie osoby z każdej klasy od III-ciej do VI-tej. W konkurencjach indywidualnych zawodnicy z klasy III i IV startują na dystansie 25 m, jedna osoba – stylem grzbietowym, druga – stylem dowolnym, analogicznie z klas V-VI na dystansie 50 m. Następnie startują sztafety, 8 x 25 m stylem dowolnym. O końcowej klasyfikacji decyduje suma czasów sztafety i konkurencji indywidualnych.

W zawodach wzięło udział 11 szkół powiatu legionowskiego.

Dziewczęta z naszej szkoły zdobyły IV miejsce. Skład reprezentacji dziewcząt: Oliwia Pełka, Aleksandra Dziewisz, Martyna Szydlik, Julia Sobalska, Agata Tyszkiewicz, Weronika Siemek, Maja Habrajska, Katarzyna Szlubowska.

Chłopcy po bardzo dobrym występie zdobyli II miejsce. Drużyna z Józefowa była lepsza od naszej reprezentacji tylko o 3,74 s.

Skład naszej drużyny: Maksymilian Kadłubowski, Kacper Mrozek,  Michał Senkowski, Grzegorz Ślązak, Kuba Karwowski, Mateusz Siemek, Jan Olszewski i Jakub Rochnowski.

Gratulujemy dziewczętom i chłopcom z naszej szkoły wspaniałych wyników!

7 maja w Skrzeszewie odbyły się  mistrzostwa powiatu legionowskiego w piłce nożnej chłopców. Drużyna z naszej szkoły zdobyła tam II miejsce.

Skład reprezentacji Szkoły Podstawowej w Chotomowie: Jacek Tkaczyk, Bartek Dąbrowski, Wojciech Mucha, Maks Kadłubowski, Paweł Augustyniak, Michał Stawasz, Bartek Jaszyna.