• Dnia 3 października 30 uczniów z klas IV - VI reprezentowało naszą szkołę w powiatowych mistrzostwach w biegach przełajowych. Najlepszym naszym zawodnikiem okazał się Adam Morawski, który zajął 4 miejsce. Do etapu międzypowiatowego zakwalifikowali się: Julia Żochowska, Kasia Gwiazda, Adam Morawski, Łukasz Śliwiński i Mateusz Morawski.

Dnia 28 lutego reprezentacja naszej szkoły zajęła IV miejsce w mistrzostwach powiatu w piłce siatkowej chłopców. Warto nadmienić, iż wszyscy nasi siatkarze to uczniowie klasy V. Chłopcy musieli stawić czoła przeciwnikom o rok starszym i o głowę wyższym. Po rozegraniu wszystkich meczów okazało się, że I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 4 w Legionowie, pozostałe drużyny uzyskały taką samą ilość dużych punktów. Niestety po przeliczeniu małych punktów nasi siatkarze spadli na 4 miejsce.

Chłopcy rozegrali wspaniały mecz ze Szkołą Podstawową nr 1, wygrywając w tie-breaku 17 do 15. Bardzo dobrze zagrali też przeciwko Woli Kiełpińskiej, przegrywając dwa sety różnicą tylko 2 punktów.

Wszyscy trenerzy zgodnie stwierdzili, że w przyszłym roku ciężko będzie pokonać siatkarzy z Chotomowa.

Skład drużyny: Hubert Kusiński (kapitan), Damian Michalak, Paweł Wyżykowski, Michał Warzecha, Kamil Osowski, Łukasz Opat, Radek Nyrć, Mateusz Kluskiewicz.

W dniu 16 marca odbył się finał mistrzostw szkoły w tenisie stołowym chłopców.

Najlepszym tenisistą okazał się Emil Krystosik z klasy 5 b.
          II miejsce zdobył Piotr Suwiński z klasy 6 b,
          III miejsce - Mateusz Morawski z klasy 6 a.

Kolejne miejsca:
          IV - Łukasz Janicki z klasy 6,
          V - Sebastian Sałanowski z klasy 5 a,
          VI - Michał Pasierbowicz z klasy 6.

29 marca zakończył się szkolny turniej o mistrzostwo szkoły w piłce siatkowej chłopców. W turnieju wystąpiło 6 zespołów, mecze odbywały się w dwóch rundach. Do finału dostały się 4 zespoły: Bambosze Trzy, Warriors, Trampkarze i Sk8ters Boys.

Mistrzem Szkoły w roku szkolnym 2006/2007 został zespół Bambosze Trzy,
          II miejsce - Trampkarze,
          III miejsce - Sk8ters Boys.

DRUŻYNY, KTÓRE BRAŁY UDZIAŁ W TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW:
          BAMBOSZE TRZY - Paweł Wyżykowski, Damian Michalak, Hubert Kusiński
          TRAMPKARZE - Łukasz Opat, Mateusz Kluskiewicz, Kamil Osowski
          SK8TERS BOYS - Krystian Leończuk, Mateusz Morawski, Adam Miziołek
          PS WILKI - Kuba Bieńkowski, Bogdan Rubaszewski, Kamil Malinowski
          WARRIORS - Michał Pasierbowicz, Bartek Dawidczyk, Mateusz Zawadzki, Paweł Broma
          POCZĄTKUJĄCE ŻÓŁWIE - Adrian Posiewka, Łukasz Janicki, Stasiek Kozłowski

W sobotę 30 marca w naszej szkole odbyły się mistrzostwa gminy w piłce siatkowej dziewcząt. W turnieju spotkały się dwie drużyny: Szkoła Podstawowa z Chotomowa i Szkoła Podstawowa z Jabłonny. Nasze dziewczęta dzielnie walczyły, niestety przegrały mecz 10 : 25 i 12 : 25.

Po tym spotkaniu dziewczęta z Jabłonny zagrały towarzyski mecz z chłopcami z naszej szkoły, uczniami klasy 5 a i 5 b. Nasi siatkarze wygrali mecz w trzech setach 25 : 20, 25 : 23 i 25 : 20. Najlepiej atakującym zawodnikiem był Damian Michalak, który grał przy siatce w parze ze wspaniale wystawiającym Hubertem Kusińskim. Bardzo dobrze też ścinał piłki Kamil Osowski, któremu wystawiał Mateusz Kluskiewicz. W obronie bardzo dobrze grał Paweł Wyżykowski. Pani Renata Kowalczyk może być dumna ze swoich podopiecznych.

Wyniki szkolnych zawodów pływackich:

klasa IV - dystans: 1 długość basenu

I miejsce - Daria Siewiorek (0.18,83)
          II miejsce - Paulina Zawadzka (0.19,87)
          III miejsce - Paulina Mróz (0.20,43)

Klasa V - dystans: 2 długości basenu

I miejsce - Marysia Dżaluk (0.35,05)
          II miejsce - Kasia Zaborek (0.38,00)
          III miejsce - Małgosia Stasiak (0.38,05)

Klasa VI - dystans: 3 długości basenu

I miejsce - Gabrysia Czekirda (0.47,09)
          II miejsce - Ola Mickowska (0.49,03)
          III miejsce - Karolina Żakowska (1.03,86)
                    klasa IV - dystans: 1 długość basenu

I miejsce - Maciej Maciejewski (0.12,70)
          II miejsce - Michał Kazimierczak (0.13,60)
          III miejsce - Piotr Kąkol (0.15,70)
          III miejsce - Patryk Delegiewicz (0.15,70)

Klasa V - dystans: 2 długości basenu

I miejsce - Hubert Kusiński (0.28,60)
          II miejsce - Kamil Osowski (0.30.30)
          III miejsce - Paweł Wyżykowski (0.36,00)

1 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Sportu. Wszyscy uczniowie brali udział w wielu konkurencjach sportowych. Była radość z sukcesów i łzy z nieudanych prób. Największą ilość punktów uzyskali:
          w klasie IV
          Adam Morawski, Patryk Delegiewicz, Antek Kowalski
          Paulina Mróz, Julia Żochowska, Kasia Gwiazda
          w klasie V
          Damian Michalak, Radek Nyrć, Łukasz Opat
          Klaudia Dyjas, Sandra Janucik, Patrycja Głuszniewska
          w klasie VI
          Bogdan Rubaszewski, Stasiek Kozłowski, Kamil Malinowski
          Karolina Żakowska, Sylwia Machnacka, Dominika Brodowicz

Warto dodać, iż najdłuższy skok w dal ze wszystkich dziewcząt szkoły wykonała Paulina Zawadzka z klasy IV c (1, 88 m).
          Najwięcej punktów ze wszystkich konkurencji uzyskał Damian Michalak z klasy V b.