• Dnia 23 września 2004 roku odbył się turniej piłkarski. Organizatorem był Urząd Miasta i Gminy Serock oraz Stowarzyszenie Gmin Podwarszawskich Ile de France.

Naszą gminę reprezentowało 6 chłopców z Jabłonny i 6 z Chotomowa.

Z naszej szkoły wystąpili: Bartłomiej Komorowski, Bartosz Zaliwski, Damian Głuch, Łukasz Prusinowski, Arkadiusz Dyjas i Wojciech Gronau.

A oto wyniki spotkań grupowych:Do turnieju przystąpiło 7 gmin. Mecze odbywały się w dwóch grupach. Nasza gmina zagrała w grupie B z gminą Ząbki i gminą Nieporęt. Mecze odbywały się na sztucznej trawie na boisku szkolnym w Zegrzu.

Jabłonna – Ząbki – 3 : 1
          Jabłonna – Nieporęt – 0 : 1
          Nieporęt – Ząbki – 3 : 0

Reprezentacja naszej gminy zajęła II miejsce w grupie i w finale zagrała o III miejsce. Mecz finałowy rozgrywany był w Serocku. Niestety chłopcy przegrali to spotkanie z Legionowem 0 : 1 i zdobyli ostatecznie IV miejsce.

Dnia 28 września odbyły się mistrzostwa powiatu legionowskiego w biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowało 33 uczniów i uczennic z klas IV - VI.

Najlepszy okazał się Dominik Derlacki z klasy V b, który zajął II miejsce i zakwalifikował się do międzypowiatowych mistrzostw rejonu Legionowo.
          Biegi te zorganizowano 6 października 2004 w Białobrzegach. W tych zawodach wystartowało po 12 najlepszych zawodników z 5 powiatów. Dominik zajął 10 miejsce co dało mu awans do dalszych biegów, które odbędą się na wiosnę w Ostrołęce. Trzymamy kciuki za naszego najlepszego biegacza.

Mateusz Chojnowski z kl. V b po raz drugi został mistrzem szkoły w tenisie stołowym. II miejsce zajął Bartek Komorowski, III miejsce - Bartosz Zaliwski, IV miejsce - Rafał Bartkowski. II finał był bardzo emocjonujący. Prawie każdy mecz rozgrywany był w 5 setach, sety zaś często kończyły się na przewagi. Chłopcy, którzy zajęli pierwsze trzy miejsca w lutym wystąpią w mistrzostwach powiatu w Serocku. Trzymamy za nich kciuki.

Zakończyły się też szkolne zawody w tenisie stołowym dziewcząt klas IV - VI. Przedstawiamy najlepsze tenisistki:
          I miejsce - Karolina Japs
          II miejsce - Marta Pańczyk
          III miejsce - Karolina Opat

W zawodach wzięło udział 20 dziewcząt.

Mateusz Chojnowski, Bartłomiej Komorowski i Bartosz Zaliwski zajęli II miejsce w mistrzostwach powiatu w tenisie stołowym. W turnieju spotkali się mistrzowie gmin powiatu legionowskiego. I miejsce zajęła drużyna z Serocka, III - Szkoła Podstawowa z Białobrzegów.

Dnia 12 kwietnia chłopcy z naszej szkoły brali udział w mistrzostwach powiatu legionowskiego w piłce siatkowej. W turnieju tym spotkało się 5 najlepszych drużyn z okolicznych gmin: Szkoła Podstawowa w Chotomowie, SP Łajski, SP Zegrze, SP nr 2 Legionowo, SP nr 8 Legionowo. Najlepsza okazała się reprezentacja naszej szkoły (Czarek Solczak, Wojtek Gronau, Łukasz Prusinowski, Bartosz Zaliwski, Bartek Komorowski, Damian Głuch, Kacper Kostewicz, Arek Dyjas, Damian Zakrzewski). 14 kwietnia nasza drużyna zagra w międzypowiatowych mistrzostwach w Wołominie.

Szczegółowe wyniki spotkań:

Chotomów - Zegrze - 25 : 14, 25 : 22
          Chotomów - SP 2 Legionowo - 25 : 20, 25 : 21
          Chotomów - SP Łajski - 25 : 13, 25 : 15
          Chotomów - SP 8 Legionowo - 25 : 21, 25 : 12

Klasyfikacja końcowa:  I miejsce - SP Chotomów
          II miejsce - SP Zegrze
          III miejsce - SP 2 Legionowo
          IV miejsce - SP Łajski
          V miejsce - SP 8 Legionowo

Dnia 14 kwietnia chłopcy kl. VI i V (Czarek Solczak, Wojtek Gronau, Łukasz Prusinowski, Bartosz Zaliwski, Bartek Komorowski, Damian Głuch, Kacper Kostewicz, Arek Dyjas, Damian Zakrzewski) wraz z nauczycielką wf p. Renatą Kowalczyk wyjechali na międzypowiatowe mistrzostwa w piłce siatkowej do Wołomina. Nasi siatkarze rozegrali wspaniałe mecze i tylko nieznacznie przegrali mecz o pierwsze miejsce ze Szkołą Podstawową nr 5 z Wołomina. Najlepszym naszym zawodnikiem był Czarek Solczak. Po jego ścięciach piłki przeciwnicy byli praktycznie bezsilni. Oczywiście współpraca całego zespołu przyczyniła się do osiągnięcia sukcesu, jakim jest zajęcie II miejsca w tym turnieju.

Szczegółowe wyniki spotkań:

Chotomów - SP 5 Wołomin I - 25 : 21, 20 : 25, 6 : 15
          Chotomów - SP Cieksyn - 25 : 15, 25 : 15
          Chotomów - SP Baniocha - 25 : 15, 25 : 19
          Chotomów - SP 5 Wołomin II - 25 : 21, 25 : 12

Klasyfikacja końcowa:  I miejsce - SP Wołomin I
          II miejsce - SP Chotomów
          III miejsce - SP Cieksyn
          IV miejsce - SP Baniocha
          V miejsce - SP 5 Wołomin II

18 kwietnia odbyły się szkolne zawody pływackie dziewcząt.

• Klasy IV

IV miejsce - Sylwia Kuliś
            V miejsce - Aleksandra Jakubisiak
            VI miejsce - Karolina Opat

Łącznie udział wzięły 34 dziewczynki.

28 kwietnia chłopcy z kl. VI i V rozegrali mecz piłki nożnej z Jabłonną. Niestety przegrali to spotkanie 1 : 3. Skład naszej reprezetacji: Bartosz Zaliwski, Bartek Komorowski, Łukasz Prusinowski, Wojtek Gronau, Kacper Kostewicz, Damian Zakrzewski, Arek Dyjas. SP Jabłonna jako mistrz gminy pojedzie na turniej powiatowy do Białobrzegów.

29 kwietnia w Siedlcach Dominik Derlacki z klasy V b reprezentował naszą szkołę w biegach przełajowych. Był to finał wojewódzki VII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Dominik zajął 44 miejsce. W jego grupie startowało 80 zawodników.

Wyniki zawodów pływackich chłopców kl. V i VI

6. Gisia Kanigowska
          7. Ola Duszak
          8. Agnieszka Gwiazda