Klas V – dziewczęta

I m. – Maja Habrajska – 4:21

II m. – Iza Koperkiewicz – 4:26

III m. – Otylia Pielach – 4:35

7 i 9 października w Pomiechówku odbyły się międzypowiatowe zawody w indywidualnych i sztafetowych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowali: Adrian Kaszuba, Julia Sobalska, Ada Piestrzyńska i sztafeta chłopców: Mateusz Spoczyński, Jakub Ziółkowski, Maks Matraszek, Cezary Doktór, Mateusz Siemek, Michał Kiliś, Kuba Karwowski, Adrian Kaszuba, Oskar Astrabas, Wiktor Nowak.

Najlepiej pobiegła Ada Piestrzyńska, która zajęła 8 miejsce i zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego.

1 października odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe szkół podstawowych. W zawodach brało udział 18 szkół powiatu legionowskiego.
          Sztafeta dziewcząt z naszej szkoły zajęła IV miejsce, a chłopcy po wspaniałych biegach zajęli II miejsce i zakwalifikowali się do etapu międzypowiatowego.

Skład sztafety dziewcząt: Ada Piestrzyńska, Maja Habrajska, Sonia Gierlasińska, Zuzia Goschorska, Amelia Kowalczyk, Iza Koperkiewicz, Otylia Pielach, Milena Krawczyk, Gabriela Glegoła, Julia Sobalska.

Skład sztafety chłopców: Paweł Augustyniak, Mateusz Spoczyński, Jakub Ziółkowski, Maks Matraszek, Cezary Doktór, Mateusz Siemek, Michał Kiliś, Kuba Karwowski, Adrian Kaszuba, Oskar Astrabas, Wiktor Nowak.

29 września w Komornicy odbyły się Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe klas V i VI szkół podstawowych rozgrywane w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Dziewczęta i chłopcy startowali na dystansach 1000 i 800 metrów. Naszą szkołę reprezentowało 24 zawodników: po 6 z każdej kategorii wiekowej.

W zawodach uczestniczyło 20 szkół powiatu legionowskiego, czyli w każdym biegu startowało ok. 120 zawodników. Najlepszymi biegaczami naszej szkoły okazali się: Adrian Kaszuba – 3 m., Paweł Augustyniak – 4 m., Julia Sobalska – 5 m.,  Ada Piestrzyńska – 7 m.,  Będą oni reprezentować naszą szkołę na drugim etapie – biegach międzypowiatowych.

Pozostali zawodnicy naszej szkoły również zajmowali dobre miejsca, co w końcowej klasyfikacji dało nam zaszczytne III miejsce. Gratulujemy!

Reprezentacja szkoły w Chotomowie w piłce siatkowej dziewcząt zdobyła tytuł mistrza powiatu! Dziewczyny wygrały turniej, w którym wzięły udział szkoły z całego powiatu legionowskiego. Wygrały i to w stylu, który musi budzić szacunek – nie tylko wygrały, ale nie straciły ani jednego seta!!! Wielkie brawa i trzymajmy wszyscy kciuki za powodzenie drużyny na kolejnym etapie rozgrywek, jakim będzie turniej międzypowiatowy.

Dnia 15 marca na basenie w Stanisławowie Pierwszym odbyły się Sztafetowe Powiatowe Zawody Pływackie zorganizowane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach wystartowało łącznie 176 uczniów z 11 szkół podstawowych powiatu legionowskiego.
          Reprezentację szkoły tworzyły zespoły ośmioosobowe w kategorii dziewcząt i chłopców.