• Dnia 2 października w Komornicy odbyły się mistrzostwa powiatu legionowskiego w biegach przełajowych w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Naszą szkołę reprezentowało 20 uczniów i uczennic z klas V – VI. Najlepszy okazał się uczeń naszej szkoły Maksymilian Kadłubowski z klasy VI a, który zajął I miejscedrugina mecie był również reprezentant naszej szkoły Bartosz Dąbrowski z klasy VI d . W kategorii klas V Jacek Tkaczyk zajął 12 miejsce.
          9 października w Pomiechówku odbyły się zawody międzypowiatowe. W tych zawodach wystartowało po 12 najlepszych zawodników z 5 powiatów. Maks Kadłubowski zajął tam II miejsce co dało mu awans do dalszego etapu, wojewódzkiego. Gratulujemy naszym najlepszym biegaczom.

Dnia 15 marca na basenie w Stanisławowie Pierwszym odbyły się Sztafetowe Powiatowe Zawody Pływackie zorganizowane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach wystartowało łącznie 176 uczniów z 11 szkół podstawowych powiatu legionowskiego.
          Reprezentację szkoły tworzyły zespoły ośmioosobowe w kategorii dziewcząt i chłopców.
          Skład naszej reprezentacji:
          – dziewczęta – Matraszek Alicja, Oczkowska Agnieszka, Łagida Patrycja, Pasierbowicz Kasia, Siemek Weronika, Koperkiewicz Iza, Szydlik Martyna, Sobalska Julia
          – chłopcy – Olszewski Jan, Krysiak Marcel, Rynkiewicz Wiktor, Dziubiński Szczepan, Siemek Mateusz, Tobiasz Tymoteusz, Senkowski Michał, Gierczyński Hubert.
          Obie nasze drużyny zdobyły wicemistrzostwo powiatu legionowskiego.

1. Maria Baliszewska – 6 d

7 maja w Skrzeszewie odbyły się  mistrzostwa powiatu legionowskiego w piłce nożnej chłopców. Drużyna z naszej szkoły zdobyła tam II miejsce.

Skład reprezentacji Szkoły Podstawowej w Chotomowie: Jacek Tkaczyk, Bartek Dąbrowski, Wojciech Mucha, Maks Kadłubowski, Paweł Augustyniak, Michał Stawasz, Bartek Jaszyna.

Maksymilian Kadłubowski zdobył IV miejsce w województwie w indywidualnych biegach przełajowych rozgrywanych w Radomiu w ramach XVII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W zawodach w kategorii klas VI startowało 81 najlepszych zawodników województwa mazowieckiego wyłonionych w eliminacjach powiatowych i międzypowiatowych.